1997 yılından günümüze içinde bulunduğumuz yapı sektöründe kazandığımız  bilgi ve tecrübelerimizi dijital ortamda da siz değerli müşteri dostlarımız ile paylaşmak için 2007 yılında tadilatisleri.com’u kurduk.


Sizlere daha etkin, daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıkmış olduğumuz bu hizmet yolculuğumuza Kocaeli Gebze ’de 400 m2 mağazamız ve 10’larca genç, tecrübeli ve profesyonel ekiplerden oluşan kadromuz ile emin adımlar ile devam ediyoruz.

Yapı sektöründeki meslektaşlarımızdan bir adım öne çıkarak tadilat ve dekorasyon işini ikinci bir iş olarak değil de öncelikli işimiz olarak kabul edip ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz ayrıca her geçen gün kendimizi yenilemekten asla geri kalmıyoruz.

Neden tadilatisleri.com

Yaptığımız İşin önemi yine siz değerli müşteri dostlarımızın talepleri doğrultusunda gelişti ve olgunlaştı, basit bir örnekleme yapmamız gerekirse bir dairenin  komple tadilatında A’ dan Z’ye  tüm işlerinin yapılması için evinize yaklaşık (tesisatçı, kırımcı, sıvacı, seramikçi, montajcı, boyacı, mutfakçı, kartonpiyerci, laminatçı, doğalgaz tesisatçısı, duvar kağıdı uygulama ekibi , elektrikçi, pvc doğrama ekibi, moloz taşıma ekibi, mobilyacı) …… yani kısacası yapılacak işe göre 15 ile 20 kişi arasında bir usta kadrosu gelecektir ve bu arada daire tadilatınızın herhangi bir aşamasında oluşabilecek bir problem için hangi tadilat ekibini veya ustayı arayacaksınız ve sıkıntınızı nasıl ve ne kadar süre içinde çözeceksiniz…. İşte bizim farkımız tam burada ortaya çıkıyor ,olası bir sorun halinde   siz firmamızı arayıp sorununuzu tadilat danışmanı elemanımıza veya firma yetkilimize iletmeniz yeterli olacaktır…bir telefon veya mail ve bir muhattab sizin sorunuzu en kısa sürede çözülecek ve bu oluşan sorunun maliyeti ne olursa olsun size herhangi bir extra ödeme külfeti yansıtılmayacaktır.. ayrıca kendimize ve yaptığımız işe duyduğumuz güveni sizinle paylaşmak adına yaptığımız tüm tadilatlarda   2 (iki) yıl işçilik garantisi veriyoruz.

Sektörümüzde ürün satışı ve uygulama hizmetini vermekte olan bir çok firma bulunmaktadır fakat asıl olan güvendir ve güven bizim olmazsa olmazlarımızın başında gelmektedir…


Saygılarımızla.Hedeflerimiz


Öncelikle Gebze de lokal hizmet vermekte olan tadilatisleri.com ismini ve hizmetini ulusal bir markaya dönüştürüp tüm yurt geneline yaymak ve kaliteli hizmet vermekte olan çözüm ortakları ile daha da büyüyerek sektöründe vazgeçilmez marka değeri oluşturup ve bunu korumaktır.

Misyonumuz
Gelişen dünyada ve modern yaşamda siz değerli müşteri dostlarımızın ihtiyaçlarına kalıcı ve akılcı  çözüm sunmak  ayrıca  sorunlarınız çözümü noktasında iyi organize olan ekiplerimiz ile sizin rahatlığınız ve güvenliğiniz için durmaksızın kendimizi geliştirerek  çalışmak ve ‘’en büyük kazanç mutlu müşteri dir’’ doğru’su ile yolumuza devam etmektir.

Vizyonumuz
* Yenilikçi olmak
* Etkin ve kaliteli hizmet vermek
* Kesintisiz ve karşılığını hak ederek hizmet vermek
* Kalıcı ve ekonomik çözümler yaratmak

İlkelerimiz
* Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu
* Bilinçli tüketici vizyonuna katkı sağlamak
* Teknolojik gelişmelere ve yeniliklere ayak uydurmak
* Kalite düzeyini yükseltmek
* Sürekli yenilikler yaparak farklılığımızı korumak
* Olası hataları en aza indirmek
* Açık ve doğru iletişimi etkin kılmak
* Topluma ve çevremize saygılı ve destek olmak

Copyright © 2012 Çizgi Web Tasarım. All rights reserved. |
Dizayn:Çizgi Web Tasarım