TADİLAT...

Bir Tadilatın Anatomisi

1.Aşama
Bizim ile iletişim kurduğunuz andan itibaren , en kısa sürede tadilat danışmanı personelimiz tarafında ücretsiz keşif için aranıp sizden randevu istenecektir. Randevu saatinde yetkili personelimiz  tadilat yapılacak alana (eviniz,işyeriniz,fabrikanız vs.) gelerek ücretsiz keşif yapılacaktır ve sizin istek ve sorunlarınızı dinleyip gerekli notları alınacaktır.

2. Aşama
Size  en yakın mağazamıza gelerek tadilat alanına kullanılacak ürünler seçilecek ve size tadilatınızda kullanılacak ürünler ile ilgili gerekli olan teknik bilgi  verilerek,ürün tanıtımları yapılacaktır.siz hangi ürünün nasıl kullanılacağı ve size çözüm noktasında katkı sağlayacağına inandıktan sonra ,diğer aşamaya geçilecektir.

3. Aşama
Beğendiğiniz ürünlerin kullanılacak alanda nasıl olacağı hususunda hayal etmenize  gerek kalmadan size tadilat yapılacak alanda kullanılacak ürünler ve uygulamaların 3 boyutlu çizimi yapılarak siz daha işe başlamadan son halini ekrandan görebilecek ve gerekli değişiklikleri yapabileceksiniz.

4.Aşama
Beğendiğiniz ürünler ve yapılan proje ve 3 boyutlu çizimde istediğiniz noktaya gelindiği takdirde size bir sonraki gün fiyat, yapılacak  işin detayı ve kullanılacak  ürünlerin teknik bilgileri ve ürün kodları verilerek fiyatlandırma ve ödeme seçeneklerinin de içinde  bulabileceğiniz  fiyat teklifi  faks , e-mail veya elden size ulaştırılacaktır.

5.Aşama
Bu işlemler sonucunda teklifimizin tarafınızdan kabul görmesi halinde mağazamıza gelerek sözleşme yapılacaktır.İçeriğinde işin süresi,ödeme ve ürün detaylarının olduğu sözleşmemize bağlı kalınarak işinizin sorunsuz bitirilmesi sağlanacaktir.

Son Aşama
ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ. YENİ BİR ‘’DOST MÜŞTERİ’’ KAZANDIK !

Copyright © 2012 Çizgi Web Tasarım. All rights reserved. |
Dizayn:Çizgi Web Tasarım